Strona główna > Centrum Obsługi Podróży Służbowych - Formularz zgłoszeniowy

Załóż konto dla swojej Firmy i uzyskaj darmowy dostęp do Centrum Obsługi Podróży Służbowych.

Centrum Obsługi podróży służbowych to zintegrowany system, który pozwala na kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm i instytucji. System umozliwia rezerwacje hoteli, rezerwacje biletów lotniczych, rezerwacje biletów kolejowych, rezerwacje biletów autobusowych, wynajem samochodów, wizy i ubezpieczenia podróży organizacje eventów i konferencji.

Twoje korzyści : oszczędność czasu i pieniędzy, spersonalizowana i intuicyjna platforma rezerwacyjna, kredyt kupiecki, brak przedpłat, odroczony termin płatności, bezpłatna opieka rzetelnych konsultantów dostępna 24/7, rezerwacje gwarantowane nawet po godz. 18.00 w dniu przyjazdu, zarządzanie delegacjami służbowymi online, rezerwacje, zmiany, anulacje, bieżące generowanie oszczędności i kontrola kosztów, zaawansowane raporty z możliwością filtrowania, dostęp do faktur online, bezpieczeństwo i ochrona przekazywania danych, certyfikat SSL.

Centrum Obsługi Podróży Służbowych - Formularz zgłoszeniowy

*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-138 Warszawa, ul. Ptasia 2.
Zawarte w formularzu dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Administratorem lub do wykonania umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) w zakresie usług turystycznych świadczonych przez Administratora.
Więcej informacji: Polityka prywatności

© Wszystkie prawa zastrzeżone